top of page

Hakkımızda

Ahşap Yapım Sistemleri

IMG_6176.jpg

Module Ahşap Adi İş Ortaklığı

Ahşap yapılar konusunda Türkiye'deki en önemli eksikliği, statik ve mimari uzmanlarımızla işbirliği yaparak gideriyoruz. Sahip olduğumuz marangoz ekibi ile birlikte, genel uygulamalardan farklı olarak, Rusya'dan tedarik ettiğimiz ürünleri toptan fiyatında perakende olarak sunabiliyoruz. Aynı zamanda bir yapı firması olarak, sadece proje ve ürün tedariği değil, istenildiği takdirde temelden tasarıma proje ve müteahhitlik görevini de üstlenme kapasitesine sahibiz.

Bizimle çalışmanın avantajları arasında, noter huzurunda imzaladığımız iş teslim cetveli ile sözleşmemiz bulunmaktadır. Bu sözleşme, vaad ettiğimiz süre, görüntü, malzeme ve özellikle enflasyon ekonomisindeki fiyat artışlarının olumsuz etkilerine karşı garantör olmamızı içermektedir.

Üstelik, kişiye özel veya modüler çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teşviklerle ilgili detayları da sizinle paylaşabiliriz.

Fark yaratan hizmetlerimizle ahşap yapılarınızı güvenle inşa etmek için bize ulaşın.

pwf4_qfda_211203.jpg

İlişkiler

ürkiye'de yaşayan ve şehirden uzak, doğayla iç içe bir zaman geçirmeyi tercih eden bireyler, genellikle hizmetimizi talep eden ilk müşteri kitlesini oluşturmaktadır. Ayrıca, otel bungalov gibi turistik tesisler hayal eden bilinçli müşteriler de firmamızın hizmetlerine ilgi gösteren önemli bir müşteri segmentini oluşturmaktadır.

Bizimle çalışmayı düşünen müşteriler genellikle istedikleri hizmeti daha profesyonel bir şekilde almak isteyen ve sadece "al yap" demek yerine işin detaylarına vakıf olan kişilerdir. İlişkilerimizde şeffaf ve etkili iletişimle, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için işbirliği içinde çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım benimseyerek, projelerimizi müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda şekillendiriyor ve istedikleri sonuçları en profesyonel şekilde elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Bizimle çalışan müşteriler, ahşap yapıları konusunda sahip olduğumuz uzmanlık ve tecrübeye güvenerek projelerini hayata geçirme konusunda büyük bir güven duymaktadır.

Sorumluluk

Misyonumuz, ahşap yapım sistemlerinde öncü olarak müşterilere depreme dayanıklı, ekonomik ve ahşabın dezavantajlarını en aza indirgeyerek kaliteli çözümler sunmak. Üniversiteler ve sektördeki partner firmalarımızla işbirliği yaparak sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla sektöre katkıda bulunmayı ve güvenilir, sürdürülebilir ahşap yapılar inşa etmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz, ahşap yapı sektöründe lider olmak ve inovasyonla teknolojiyi birleştirerek öncü çözümler sunmak. Müşteri beklentilerini aşan, çevre dostu, estetik ve dayanıklı ahşap yapılar tasarlayarak sektöre yön vermek ve uluslararası alanda tanınan bir marka olmak istiyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip edip, ahşap yapı sistemleri konusunda öncü ve etkili bir çözüm sağlayıcı olmayı amaçlıyoruz.

YAPIM MENTALİTEMİZ

DİĞER FAALİYET ALANLARIMIZ

İnşaat sektöründeki deneyimimizin yanı sıra, taahhüt, mühendislik, proje yönetimi ve mimarlık gibi geniş bir hizmet yelpazesiyle müşterilerimize kapsamlı çözümler sunma vizyonumuzu sürdürüyoruz.

ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA
00:00 / 01:30
IMG_6186.jpg
bottom of page